KE STAŽENÍV této sekci bych chtěl modelářům nabídnout ke stažení různé věci, které by se jim mohly hodit.
Soubory jsou zabaleny ve formátu *.zip.

Kliknutím se stáhne

Obrázek různých železničních návěstí ve formátu *.gif. Obrázek vytiskněte pro zachování měřítka na papír A4(roztáhnout). Značky jsem tisknul na inkoustové tiskárně a byly dobře čitelné(včetně drobných piktogramů). Měřítko je H0, pro jiná měřítka jsou značky použitelné po změně rozměrů.
Kliknutím se stáhne

Obrázek různých železničních návěstí jako výše, ale ve formátu Corel (*.cdr). Měřítko je H0.
Kliknutím se stáhne

Obrázek různých dopravních značek ve formátu *.gif. Obrázek vytiskněte pro zachování měřítka na papír A4(roztáhnout). Značky jsem tisknul na inkoustové tiskárně a byly dobře čitelné(včetně drobných piktogramů). Měřítko je H0, pro jiná měřítka jsou značky použitelné po změně rozměrů.
Kliknutím se stáhne

Obrázek různých železničních návěstí jako výše, ale ve formátu Corel (*.cdr). Měřítko je H0.
Kliknutím se stáhne

Obrázek chodníku ze zámkové dlažby i s obrubníky. Obrázek vytiskněte pro zachování měřítka na papír A4(roztáhnout). Obrázek je ofocený barevně, vypadá dobře i vytisknutý černobíle. Měřítko obrázku je H0, pro jiná měřítka je použitelný po změně rozměrů.

Dálší věci (jako návod na CP-600) jsou ve složce KE STAŽENÍ II., jenže tato složka je určena jen k osobní potřebě autora, případně jeho přátel. Soubory ke stažení v této složce totiž nejsou určeny k veřejné prezentaci. Děkuji za pochopení.

Toto je zatím všechno, až seženu něco dalšího, co by se mohlo modelářům hodit, tak to sem dám. Pokud máte cokoli, co se může kolegům hodit, pošlete mi to prosím na E-mail a já to sem, pokud to bude možné, zařadím.

Děkuji za případnou spolupráci.

PETR SMRČKA

<  ZPĚT